Tilbake til alle rapporter

Mangler bom

Rapportert anonymt 08:44, tor. 7 januar 2016

Sendt til Orkdal og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

Stangen på bommen mangler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:54, tor. 4 februar 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:54, tor. 4 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?