Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i lyktestolpen. Brekkeveien 64

Rapportert i kategorien Gatelys av Siren 22:00, fre. 8 januar 2016

Sendt til Sauda og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er ikke lys i lyktestolpen utenfor huset mitt. Kan dere fikse det? Den har vært uten lys ei god stund nå! Det er lyktestolpen forran huset til brekkeveien 64. 4200 Sauda

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter