Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Inger Hornseth 20:41, ons. 17 februar 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Rendalen 4 minutter senere

Gatelyset rett ovenfor døren min er mørkt. (Det gatelyset som er midt mellom inngangsdøren min og inngangsdøren på huset rett nedenfor veien for meg) Jeg bor i Gamle Kongevei 2904 på Hornset. Det har vært mørkt en stund så det ville vært veldig fint å få lys i det igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:12, tor. 17 mars 2016

  • Det er fortsatt mørkt i dette gatelyset.

    Sendt inn av Inger Hornseth 08:12, tor. 17 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:49, tor. 14 april 2016

  • Det er er ikke blitt gjort noe enda! Mangler fortsatt lys....

    Sendt inn av Inger Hornseth 09:49, tor. 14 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:04, tor. 12 mai 2016

  • Jeg har ikke hørt noe og det er heller ikke blitt lys!

    Sendt inn av Inger Hornseth 12:04, tor. 12 mai 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:30, tor. 9 juni 2016

  • Etter 4 måneder er det fortsatt ikke lys i den lampen!

    Sendt inn av Inger Hornseth 12:30, tor. 9 juni 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter