Tilbake til alle rapporter

Hull i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:30, tor. 31 mars 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 4 minutter senere

Hull i vegen. Er store hull i vegen. Like etter undergangen. Har vært der en stund. Vet at vegen skal bli oppgradert iløpet av året, men det er NÅ det er store hull der som kan gjøre store skader.

Kan dere fikse dette, så biler slipper å bli ødelagt?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:58, tor. 28 april 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter