Tilbake til alle rapporter

Alvorlig sporete vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:37, ons. 6 april 2011

Sendt til Vestnes 3 minutter senere

Dyyype spor i vei. Ikke bedre etter at fortauet ble bygget ut slik at sporingen ikke lenger stemmer med bilene. Farlig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?