Tilbake til alle rapporter

Tett sandfangkum

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 17:15, tor. 4 august 2016

Sendt til Sola 3 uker, 4 dager, 18 timer senere

Ved normalt/mye regn renner det mye vann rett over kummen og videre ned over gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei. Dette vil bli ordnet så raskt som mulig.

    Sendt inn av Arne Sandvik 11:38, tir. 30 august 2016

  • Dette problemet er løst

    Publisert anonymt 10:07, man. 15 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter