Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt etter masseutskift i Skogveien 14

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:02, ons. 10 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stor-Elvdal 2 uker, 6 dager, 11 timer, 14 minutter senere

Skogveien ble asfaltert for snart 10 år siden. På grunn av dårlig underlag gikk deler av den i oppløsning. I 2013 ble veien gravd opp og masse skiftet. Kommunen ville vente med asfaltering til neste år. Høsten 2014 etterlyste jeg asfalten. De skulle legge det inn på budsjettet for 2015 for å samle mer asfaltering. Nå er det 2016 og asfalten mangler fremdeles. Snart er det vinter og snart er det 2017. Begynner å bli lei unødvendig støy- og støvplage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:48, lør. 8 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter