Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke fra kryss Auliveien/Hagaveien tilk Auli kirke

Rapportert i kategorien Gatelys av knyh@online.no 21:41, søn. 28 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 1 dag, 13 timer, 36 minutter senere

Feilen skyldes mest sannsynelig trær som har vekst opp i lysledningene i Aulibakken og kortsluttet når det er vind.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok ca3 uker å fikse feilen.

    Sendt inn av knyh@online.no 15:58, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter