Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:52, fre. 8 april 2011

Sendt til Tromsø 2 minutter senere

Har bodd her i 33år, og det er ikke asfaltert en eneste gang iløpet av perioden. Ligner mer på en grusvei enn asfalt nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:02, lør. 7 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:24, tir. 7 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter