Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys nedre del av Skriugata

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:38, lør. 1 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tinn 2 minutter senere

Gatelys fra Coop og nedover i Skriugata er igjen borte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:24, lør. 29 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:24, lør. 29 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?