Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Eirik Pedersen. 09:32, fre. 14 oktober 2016

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Mangler gatelys i sommersetvn 27-28.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sjer ingenteg m lyse her...

    Sendt inn av Per Eirik Pedersen 21:26, tor. 10 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:44, fre. 11 november 2016

  • På grunn av kommunens økonomiske situasjon vil ikke utbedring av veilys bli prioritert i den nærmeste tiden. Kommunen er klar over ulike utfordringer vedr. sikkerhet og myndighetskrav, og vil følge opp utbedring når forholdene ligger til rette for dette. Med hilsen Tysfjord kommune.

    Sendt inn av Tysfjord kommune 10:45, fre. 11 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Per Eirik Pedersen. 11:03, fre. 9 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter