Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av StåleLillehaug 19:51, søn. 16 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Kvæfjord 3 minutter senere

På Målnes i Kvæfjord går det en vei fra riksveien ned til nesset. Her er det plassert 3-4 lyktestolper, men alle disse mangler lys. Vennligst skift pærer i disse.

Mvh. Ståle Lillehaug, tlf. 99703927

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:25, man. 14 november 2016

  • Problemet er enda ikke løst, etter fire uker. Dette er for dårlig.

    Sendt inn av StåleLillehaug 08:25, man. 14 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:57, man. 12 desember 2016

  • Det er fortsatt like stupmørkt i lysan. Få ut fingeren!

    Sendt inn av StåleLillehaug 08:57, man. 12 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:27, man. 9 januar 2017

  • Ingenting skjer her. Når blir gatelysene fikset? Det er fortsatt stupmørkt, ved ei farlig avkjøring.

    Sendt inn av StåleLillehaug 09:27, man. 9 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter