Tilbake til alle rapporter

Mørk gang og sykkelbane

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:04, man. 24 oktober 2016

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er 6-8 mørke gatelamper lags gang og sykkelbanen forbi Terningmoen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:33, tir. 22 november 2016

  • Det er vel bare å skifte pærene....eller er det kvikksølvpærer som har gått ut markedet?

    Publisert anonymt 07:33, tir. 22 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?