Tilbake til alle rapporter

Lys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:25, man. 7 november 2016

Sendt til Birkenes og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Lysstolpe mangler lys. Stolpe står rett ved strømkoblingsskap. Sistnevnte kan være utsatt for skade i forbindelse med snørydding.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lys ok nå

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:14, tir. 8 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:14, tir. 8 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?