Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:49, fre. 18 november 2016

Sendt til Skiptvet og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelyset er mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset utenfor sundåsveien 38 er mørkt og det samme er et lys litt lengre nede

    Sendt inn av else brit lauritzen 12:35, fre. 25 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:13, fre. 16 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter