Tilbake til alle rapporter

Utrolig dårlig vedlikehold

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:36, man. 21 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Trøgstad 4 minutter senere

Etter klage, fra nabo, kom traktor med skrape lørdag 19.11. Søndag 20.11 så veien sånn ut!'

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?