Tilbake til alle rapporter

Gatelys funker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:54, fre. 25 november 2016

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

To gatelyst mangler lys rett på øversiden av Tømmernesveien 202.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:23, tir. 27 desember 2016

  • Dette skal nå være utbedret. Mvh Kim, Nordreisa Kommune

    Sendt inn av Kim 12:19, mandag 10 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter