Tilbake til alle rapporter

Mangel av gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:17, man. 5 desember 2016

Sendt til Rana og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Kariåsvegen og Englivegen er mørklagt kl. 7.30 om morgenen burde være tent når folk skal på jobb om morgenen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • God lys neste morgen.

    Publisert anonymt 09:33, man. 2 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter