Tilbake til alle rapporter

Mørkt veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Gudmundsen 23:31, lør. 31 desember 2016

Sendt til Fet og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mørk lampe. Veldig mørkt i hele området bak skolen da det er eneste lyset på gangveien der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 00:15, søn. 29 januar 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Anders Gudmundsen 00:15, søn. 29 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?