Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i Furumoveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:38, lør. 28 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 2 minutter senere

Det er mørkt i hele gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 02:21, søn. 26 februar 2017, markert som fikset

  • Nå er det ikke gatelys i Furumoveien igjen.

    Publisert anonymt 05:13, ons. 12 juli 2017

  • Hvor lenge skal vi være uten gatelys i Furumovegen ? Nå går det på andre måneden.

    Publisert anonymt 16:13, tir. 8 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter