Tilbake til alle rapporter

Kloakk som kommer opp gjennom veibanen!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:57, ons. 15 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Balsfjord 3 minutter senere

De sprenger seg kloakk opp gjennom kjørebanen på 293 ved laksvatn, stedet er kjent men det er lite tiltak iverksatt, er vel ikke slik det skal være? (HMS) sterkt ønske fra brukere av vei at dette blir ordnet snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:16, tor. 6 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter