Tilbake til alle rapporter

Uklarheter i kjøremønster pga manglende skiltin

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:38, tor. 16 februar 2017

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gater/veier ved Terningen Arena/Terningmoen/rundkjøring Bast er noe uklar og vi ser mange nestenulykker hver dag. Kunne dette skiltes bedre?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:54, tor. 16 mars 2017

  • Still open, via questionnaire, 10:29, fre. 14 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?