Tilbake til alle rapporter

Ødelagt sidesperre ved bom

Rapportert anonymt 23:58, tor. 9 mars 2017

Sendt til Bærum og Akershus 2 minutter senere

På fortauet, ovenfor bommen i Markalleen, står det en sperre. Denne er delvis veltet og vridd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:53, lør. 8 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:26, lør. 6 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:51, lør. 3 juni 2017

  • Etter 12 uker har det ikke skjedd noen verdens ting.

    Publisert anonymt 18:51, lør. 3 juni 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:12, lør. 1 juli 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter