Tilbake til alle rapporter

Hullete veg

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:41, tir. 14 mars 2017

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er nå store hull hvor Røsslyngvegen starter fra Prestmyrvegen (rett bak Rema 1000 i Trysilveien). Det har lenge vært et lappeteppe med asfalt på dette stedet. Snø og is har de siste dagene smeltet, men vannet tas ikke unna. Dette har nå medført en stor vanndam over hele veien, og større hull under vannmengdene. Håper dette kan fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?