Tilbake til alle rapporter

Feiiing av gater, veier.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 09:55, ons. 24 mai 2017

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Feiebilen har ikke feid gatene i Gr.bakkan. Dette selv om de skulle ta dette tidlig. Er jo helsefarlig med disse partiklene fra grusen. Ansvarlig etat og dens ledere er ikke sitt ansvar bevist. Fylkeskommunen med flere trenger vist bli informert om tilstandene her. Det er og en barnehage her. Hva med lungene til barna og de ansatte? Dette er ikke akseptabelt!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter