Tilbake til alle rapporter

Mye hull og langsgående sprekker i veien, går utover bilene.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Svenn-Martin Søgaard 13:33, tir. 15 august 2017

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dårlig/gammel asfalt med langsgående sprekker over veien så slår og går hardt utover deler på bil.

Håper dere kan se på dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:15, tir. 12 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?