Tilbake til alle rapporter

Teleskader?

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:39, ons. 30 august 2017

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Innkjøringen på boligfeltet er det humper, ligner på tele skader og upraktisk for biler som fort kan slå nedi og ikke helt heldig når en da kommer med en handicap bil i vårt tilfelle.. Innkjøringen har vært sånn siden samboeren flyttet hit for 4år siden, hvor lenge er uvisst..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:54, ons. 27 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter