Tilbake til alle rapporter

Hull midt på veien, bør fikses snarest.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Torhild Fosse 19:11, lør. 23 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Balsfjord 4 minutter senere

Det er en ganske stort dyp hull midt på veien , i en sving. Og ved bruen . Vanskelig å få øke på først gang traff jeg rett på hullet og venstre forhjul slo nedi så det smalt skikkelig i bilen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Torhild Fosse 09:52, søn. 22 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter