Tilbake til alle rapporter

Et lys har slukket

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:53, man. 25 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Birkenes 2 minutter senere

Et av lysene langs veien har slukket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:16, ons. 25 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:14, ons. 22 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:26, ons. 20 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:20, fre. 19 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:46, fre. 16 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:52, fre. 16 mars 2018

  • Lyset ble reparert 16.03.18

    Publisert anonymt 21:35, lør. 17 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter