Tilbake til alle rapporter

Flere mørke gatelys før og etter fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:44, tor. 19 oktober 2017

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Mørkt ved fotgjengerfelt pga flere gatelys som ikke virker. Gjelder stgore deler av denne veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette må meldes til Lyse

    Sendt inn av Arne Sandvik 08:23, tor. 19 oktober 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:32, man. 20 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter