Tilbake til alle rapporter

Veldig dårlig gatelys i Tomter sentrum.

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Westby 18:53, lør. 4 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 2 minutter senere

Alt for dårlig belysning, spesielt ved jernbaneovergangen, forbi Kiwi, og videre forbi gamle brannstasjonen. Dette skaper mange farlige situasjoner for fotgjengere. Og spesielt elever til og fra skolen. Det har nå blitt en stor økning i biltrafikken på Fv/Rv 120, siden dette blir benyttet som omkjøringsvei for stengte tunneler andre steder. Men noen trafikksikring på 120 som følge av dette har ikke blitt gjort. Belysningen er i hvertfall et tiltak som nå seriøst bør ses på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:44, man. 4 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter