Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys i Kråkstadveien akkurat i krysset med Lyngveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Fosberg 01:08, fre. 24 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 2 minutter senere

Mørkt gatelys i Kråkstadveien akkurat i krysset med Lyngveien på Tomter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tok litt tid, men etter at jeg rapporterte det til "FiksGataMi" ble det hvertfall ordnet!

    Sendt inn av Rune Fosberg 14:57, fre. 22 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter