Tilbake til alle rapporter

Slukket gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:33, man. 27 november 2017

Sendt til Fitjar og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelys slukket i Rossneset, vegen kor Ørnavarden og Havn møtes. Nord på vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fått lys med lyd

    Publisert anonymt 11:14, man. 5 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter