Tilbake til alle rapporter

Hulli veien ved Sørbøveien 503

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:55, søn. 3 desember 2017

Sendt til Rennesøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det har vært hull i veien i noen måneder i overgang mellom ny og gammel asfalt. Dette er midt i en sving og biler legger seg derfor over i motsatt kjøreretning for å unngå skade på felg og dekk. Bør utbedres snarest mulig siden dette kan føre til entrafikk ulykke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:01, søn. 31 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter