Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:53, man. 11 desember 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Flere av gatelyktene virker ikke. Dette er et skummelt kryss, så det bør prioriteres å fikse dette raskt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det var raskt fikset og også oppdaterte gatelykter.

    Publisert anonymt 08:36, tir. 9 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter