Tilbake til alle rapporter

Dårlig vedlikeholdt gate

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Erlend Hoøen 22:11, tir. 12 desember 2017

Sendt til Ørland og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Veien har dype hjulspor og mangler asfalt flere stader. Er så ille at brøytebilen ikke får brøyta på sikkelig vis da den ikke kommer ned til asfalten. Har også flere venner som ikke kommer seg bortover veien med bil uten å subbe borti.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter