Tilbake til alle rapporter

Veglys på broen er slokket. Antakelig 1 stk lampe.

Rapportert i kategorien Gatelys av Halvor Nervoll 08:17, man. 18 desember 2017

Sendt til Hjelmeland og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det er vist et veilys på randøy bru, som er slokket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg fikk tilbakemelding på E mail om at det var blitt reparert.

    Sendt inn av Halvor Nervoll 07:18, tir. 16 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter