Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Tor Eirik Vold 23:26, man. 7 mars 2011

Sendt til Orkdal 4 minutter senere

I krysset nerviktunet og trondheimsveien mangler et gatelys. Farlig situasjoner har oppstått i krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset er fikset.

    Sendt inn av Tor Eirik Vold 19:29, lør. 26 mars 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter