Tilbake til alle rapporter

Lysstolpe uten lys. Absolutt nødvendig pga skråler terreng. man ser ikke hvor man setter ned foten. Veldig glatt i bakken.

Rapportert i kategorien Gatelys av Marit Aune 16:25, ons. 17 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Evenes 4 minutter senere

Uten lys tør ikke eldre bevege ute pga av skrinet terreng og mye is. Trenger lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ja, men dessverre er det enkelte kvelder det ikke slår seg på.

    Sendt inn av Marit Aune 15:26, tor. 15 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter