Tilbake til alle rapporter

Dårlig vegstandard

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jarle Hindenes 18:35, søn. 11 februar 2018

Sendt til Lindås og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Elendige kjøreforhold for alle kjøretøy + rullestolbrukere. Asvalt smuldrer opp og det er dype hull i vegbane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:45, man. 12 mars 2018

  • Det skal jeg svare på når saken er løst.

    Sendt inn av Jarle Hindenes 09:45, man. 12 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter