Tilbake til alle rapporter

Behov for ny asfaltering mellom Godesetkroken 49 og 51

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:34, man. 12 mars 2018

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Kvaliteten på den asfalterte gangveien i bakken mellom Godesetkroken 49 og 51 er nå gammel, slitt og har smuldret opp flere steder. I tillegg, så har det dannet seg en markert fordypning ved kumlokket i bilveien på toppen av denne bakken.

Det er derfor behov for asfaltering både i gangveien og ved kumlokket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:55, man. 9 april 2018

  • Problemet er løst.

    Sendt inn av Kari Anderson 13:10, onsdag 17 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter