Tilbake til alle rapporter

Har blitt en ekstrem dump (a la fartsdump) i enden av bakken ca 20 meter fra krysset mellom 201 og 404

Rapportert anonymt 08:45, ons. 14 mars 2018

Sendt til Hedmark og Grue 5 minutter senere

Graving som ble gjort der i fjor har trolig svekket grunnen og har nå blitt til en fartsdump. Ille nok til at man kan få ødelagt bilen/kjøre av veien hvis man ikke vet om den

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter