Tilbake til alle rapporter

Grøft full av grus og gras - vatn på avvege

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:01, man. 9 april 2018

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Grøfta frå fellesparkeringa og ned til kum/rist ved avkørsel til Stølen buretslag er ganske full av grus frå støring og gammalt gras/planter. Det renner myje vatn frå fellesparkeringa når det regnar men i staden for å renne ned mot kum/ris i krysset stoppar vatnet opp og forsvinn ned i grunnen og kjem ut under vegen på motsatt side og kjem mot bustader på undersida. Forsøk på å grave litt ser ut til å mine vassføring på avvege.

Er det råd prøve å utbedre grøft for å hindre at vatnet kjem ned mot bolig på andre sida av vegen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:38, ons. 9 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter