Tilbake til alle rapporter

Mange store hull ved innkjøringen/avkjøringen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:14, fre. 13 april 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Hei, meldt inn til Re kommune i mars 2017. Ikke fått svar eller at saken ble fulgt opp. Sendt ny henvendelse i dag fordi situasjonen har forverret seg. Kan kommunen asfaltere hele skadde strekningen (ca.6 meter) for å få en viss kvalitet på arbeidet og eliminere nytt vedlikehold om et par måneder?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter