Tilbake til alle rapporter

Avløpslokk løst

Publisert av janeelena@gmail.com 16:59, fre. 13 april 2018

Sendt til Re og Vestfold 1 minutt senere

Et nokså gammelt avløpslokk er løst i gata vår. Vi har allerede vært i kontakt med Re kommune som mente de hadde festet det igjen, men nå er det løst å vi ser at det være til fare for barna i gata her. Du kan lett ta det opp bare med hendene, og da er røret lett å dette ned i. Det har også blitt ødelagt en bils bakre støtfanger da denne løsnet. Og når snøen først nå er smeltet så ser vi et stort behov for at dette avløpsrista blir skiftet til noe mer solid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter