Tilbake til alle rapporter

Knekt lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:16, tir. 24 april 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Her ligger det en knekt lyktestolpe ved sørgående felt. Og midt i en sving. Om kvelden så ser man at det mangler lys der. Håper noen ser på dette. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:12, tir. 22 mai 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:18, tor. 21 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter