Tilbake til alle rapporter

Gatelys borte

Rapportert i kategorien Gatelys av Kay Daniel Tobiassen 07:47, tir. 1 mai 2018

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelys har vært vekke siden Utbygging av barnehage i feltet begynte, ca 1 mnd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?