Tilbake til alle rapporter

Behov for feiing i Pasvikveien

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Roy Hojem 09:14, man. 7 mai 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mange sykler til og fra jobb langs Pasvikveien. Strøsand fra vinteren ligger fortsatt i kanten av veien, hvor det er naturlig å sykle. Fint om dette kunne blitt feid bort snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feid. Fortsatt en del sand igjen, men det blir vel liggende.

    Sendt inn av Roy Hojem 12:05, tir. 22 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter