Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Runar Ingebrigtsen 17:09, tor. 17 mai 2018

Sendt til Narvik og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Kumlokket slamrer når biler kjører over det. For to år siden fløy et løst kumlokk lenger bort i veien da et vogntog kjørte over det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:57, tir. 17 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?