Tilbake til alle rapporter

Store dumper .nedsigg i vei bana. Minimum 10 cm dumper

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:10, tor. 2 august 2018

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Har vært klaget på før. Skulle fikse det . Men det ble ikke hakket bedre eller vil si være. Digre søker i veien.nesten så man slår i stykker bilen der hver gang man kjører der og det i en fart av 10 kmt. Spes ikke moro med da en kassebil. Eller en hc bil. Finnes og par plasser til litt lengre opp i gata som burde vært utbedret . Vært sånn nå i minst 3 år. Sist dem forsøkte utbedre i fjor kunne dem egentlig ikke trengt gjort da .den jobben ikke ble 20% gjort en gang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:28, tor. 30 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:37, tor. 27 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:31, fre. 26 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:06, søn. 25 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter